Serwis Drzwi Dierre tel. 509-365-489 warszawa.salon@dierre.pl

O firmie

Dierre to styl i elegancja zamknięta w formie, którą pokochasz od pierwszego spojrzenia.
Nowoczesne wzornictwo i najwyższej jakości konstrukcje drzwi antywłamaniowych i drzwi wewnętrznych tworzymy w zgodzie z Twoją naturą.
Wyjątkowa izolacja akustyczna sprawi, że usłyszysz tylko to, co chcesz usłyszeć.
Najlepsze gatunkowo drewno i bezpieczne zamki – to i jeszcze więcej zyskasz z Dierre!

Dom to niezwykłe miejsce dla każdego z nas. To przystań spokoju i bezpieczeństwa. Dom to oaza, w której możemy odpocząć po pracowitym dniu. To tu spotykają się na końcu dnia ścieżki każdego z członków rodziny. Nasz dom. Dbamy o niego i tęsknimy, kiedy jesteśmy daleko. A kiedy wracamy z pracy i wreszcie siadamy na ulubionej kanapie, kto z nas nie westchnie z ulgą „Nareszcie w domu!”

Poczuj się bezpiecznie.
W domu powinniśmy czuć się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Ten cel przyświecał nam, gdy zakładaliśmy naszą firmę. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo jest dla Państwa najistotniejsze.
Solidnie wykonane, estetyczne, funkcjonalne, o najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe staną się dla Państwa symbolem bezpiecznego domu.
Nasz kierunek działania jest zorientowany na indywidualne podejście do Klienta. Każdy z nas ma swoje oczekiwania, co do idealnych drzwi. Posiadamy odmienne charaktery i różne gusta, dlatego w naszym salonie Klienci nie wybierają drzwi z gotowego zestawu. Nasza oferta jest jedynie formą propozycji naszych wyrobów. To Klienci tworzą indywidualne produkty – zarówno drzwi wewnętrzne jak i antywłamaniowe – a my je realizujemy, co decyduje o wyjątkowości każdego rozwiązania. Mogą to być drzwi drewniane, lakierowane, fornirowane czy inne – według Państwa gustu!

Wysoka jakość surowców, prestiżowa marka, oryginalne wzornictwo oraz solidność wykonania to niewątpliwie kluczowe atrybuty firmy Dierre, której jesteśmy partnerem handlowym. Pracujemy dla Państwa – satysfakcja ze strony Klienta jest naszym największym sukcesem. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy budowlane.

Solidność marki Dierre została nagrodzona przez Przegląd Gospodarczy Gazety Prawnej – Brązowym Laurem Klienta 2005 roku, Srebrnym Laurem Klienta w 2006 roku, a także tytułem „Solidna Firma” 2009 roku!

Nasz Salon Drzwi mieści się w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 28. Posiadamy największą ekspozycję drzwi antywłamaniowych i wewnętrznych. Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta w momencie wyboru drzwi i oferujemy pełen zakres usług od pomiarów, po transport i montaż autoryzowanej grupy monterskiej. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym produktów Dierre, będzie nam miło gościć Państwa w naszym salonie, gdzie można obejrzeć poszczególne wzory i modele drzwi antywłamaniowych i wewnętrznych.
Serdecznie zapraszamy do współpracy projektantów, architektów, wykonawców jak i firmy budowlane i osoby prywatne!